poniedziałek, 3 września 2012

Młoda Para i prezenty
Miałam napisać prędzej,lecz niestety znowu się nie udało.Zdjęcia gdzieś się zapodziały i nie mam ich ani w komputerze ani  w aparacie :(
W piątek skończyłam szyć kolejną młodą parę to mogę pokazać :)
Rozpoczęcie roku szkolnego za nami i zobaczymy jak to będzie dalej.Jakoś musimy to przetrwać :)
Patrycja była trochę zestresowana,bo nie chciała iść do dzieci i siedziała razem z nami.Daria też nie jest szczęśliwa,bo nowa szkoła ,ale ma chociaż fajnego wychowawcę ,pana od polskiego :) Na rozpoczęciu oglądali Muminki i pan dał już małe zadanie do napisania :) Oryginalne to powitanie :) Pierwsza gimnazjum wita :)
Dobra to już pokazuję młodą parę
          Ten piękny naszyjnik zamówiłam sobie u  KASI .

Już się nie mogę doczekać kiedy go ubiorę.Kolczyki były niespodzianką.Kasia to czyta w moich myślach,bo tak sobie myślałam,że właśnie kolczyki by mi się przydały do kompletu :) Teraz muszę uszyć suknię,bo jeszcze nawet wykroju nie zrobiłam,a wesele już 15 września.Czy ja muszę wszystko robić na ostatnią chwilę ? Sama sobie zadaję to pytanie. Chociaż mama już ma uszytą,tylko nie wiem czy ją pokazać na blogu.


A tutaj są niespodzianki,które zrobiła Kasia i jej bardzo zdolna córka Iza :)


W to pudełko był zapakowany naszyjnik :)


Te prześliczne komódki zrobiła Iza dla moich dziewczyn :) Byłyśmy zachwycone :)To jest anioł,którego ja wysłałam jako niespodziankę :) Zdjęcie pożyczyłam .Możecie na blogu  Izy zobaczyć taką piękną sesję zdjęciową :)


Zdjęcie pochodzi z bloga Izy


Taki był efekt naszej współpracy :) Ja jestem z niej bardzo zadowolona.
Pozdrawiam ciepło w ten piękny słoneczny dzień :)

7 komentarzy:

 1. Pomysł ze ślubnymi aniołami bardzo mi się podoba. dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia.

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie mogę! Naprawdę czytamy sobie w myślach, bo ja właśnie piszę posta naszyjnikowo-aniołowego:) Izka jak to przeczyta będzie zachwycona. Superaśna ta parka, czekam na fotki uszytej sukienki mamy, a Twoja z pewnością szybko się uszyje. Ja też niestety na ostatnią chwilkę wiele rzeczy robię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Młoda para przeurocza!Pozrowionka.papa

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałoby mi się rzec, że tak dowcipkowałam z tymi ostatnimi komentarzami zamieszczonymi przeze mnie u Ciebie, iż padł mi dysk w komputerze:))
  Ale nareszcie już wszystko w porządku i mogę podziwiać to, co się TU działo pod moją nieobecność.
  Wzruszył mnie bardzo ten trzynastoletni króliczek:)Na tym polega urok rzeczy wykonanych samemu przy udziale serca:))ON przejdzie do następnego pokolenia.
  Śpioszek również piękny jak i poduszki dziewczynek.
  Myślę ,że BASIA i MARCIN będą się cieszyć bardzo długo za tak fantastycznego prezentu:)))
  Prezentami wymiankowymi z Kasią zachwycałam się u Niej na blogu. Dodam tylko, że skoro tej wymianki dokonywały tak zdolne osóbki to nie mogło być inaczej jak tylko tak pięknie:)
  Pozdrawiam bardzo serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo oryginalne pary ślubne! Kiedyś robiłam podobne pary z masy solnej, myslę że to jest super pamiątka dla Młodej Pary. Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj Kasiu,Twoje prace są piękne !!! Dziękuję za wizytę u mnie :)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...